Uczelniana Oferta Dydaktyczna CSZ PW

Celem Uczelnianej Oferty Dydaktycznej jest poszerzanie wiedzy słuchaczy w wybranych kierunkach, a także pomoc i inspiracja w planowanej działalności naukowej.

Centrum Studiów Zaawansowanych Politechniki Warszawskiej zaprasza do zapoznania się z ofertą wykładów ogólnouczelnianych w semestrze letnim 2018/2019.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do doktorantów naszej Uczelni, ale mogą skorzystać z niej również studenci i pracownicy naukowi z innych instytucji badawczych.

Przewidywany termin zapisów: od 11 do 17 lutego 2019 r. Zapraszamy do rejestracji na stronach: wykłady podstawowe oraz wykłady specjalne.