Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK

Lista wszystkich kół, które zaprezentują się na targach oraz więcej informacji znajdują się na stronie Targów KONIK, fot. BPI

18 i 19 października, Gmach Główny

Chcesz zobaczyć na własne oczy jak fascynująca może być nauka i technika? Można będzie przekonać się o tym podczas XIV Targów Kół Naukowych i Organizacji Studenckich Politechniki Warszawskiej KONIK. Warto zapoznać się z tym, co robią koła naukowe na naszej uczelni i zaangażować się w działalność któregoś z nich.

Studenci Politechniki Warszawskiej często łączą naukę ze swoimi zainteresowaniami, angażując się w pracę w kołach naukowych, organizacjach studenckich i stowarzyszeniach. Na naszej Uczelni aktywnie działa blisko 150 kół naukowych. Targi KONIK wpisały się już w tradycję Politechniki Warszawskiej. Od 14 lat studenci działający w kołach naukowych prezentują swoje projekty, opowiadają o swojej działalności i zarażają swoimi rozmaitymi pasjami. Podczas dwudniowych Targów zaprezentuje się niemal 70 kół i organizacji studenckich: od samorządu i mediów studenckich, przez koła zajmujące się konstruowaniem rozmaitych pojazdów, po te realizujące innowacyjne projekty badawcze.

Dla kogo jest KONIK? Dla studentów, tych, którzy rozpoczynają przygodę z PW, ale i starszych roczników, dla maturzystów, którzy myślą o studiach na Politechnice, a przede wszystkim dla każdego, kto po prostu interesuje się techniką. KONIK jest wydarzeniem, na którym po prostu nie może cię zabraknąć. Przyjdź i przekonaj się już 18 i 19 października, jakie cuda powstają na Politechnice Warszawskiej po godzinach! Wydarzenie odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

Dzień 1 (18 października, środa)

• 9:30 – rozpoczęcie
  • 10:00 – otwarcie Targów
  • 11:00 – uroczyste otwarcie Targów
  • 18:00 – zamknięcie Targów

Dzień 2 (19 października, czwartek)

• 9.30 – rozpoczęcie
  • 10:00 – otwarcie Targów
  • 15:30 – uroczyste zamknięcie Targów
  • 16.00 – zamknięcie Targów

Lista wszystkich kół, które zaprezentują się na targach oraz więcej informacji znajdują się na stronie Targów KONIK.