Słów kilka o Reprezentacji Akademickiej PW w golfa - nowy wpis na blogu

Studenci otrzymują stroje, torby golfowe z logo uczelni i sprzęt, fot. Reprezentacja Akademicka PW

Golf, sport dotychczas kojarzony z grą dla bogaczy, wkracza na polskie uczelnie. Wiosną 2018 r. na Politechnice Warszawskiej powstała pierwsza w Polsce Reprezentacja Akademicka w golfa.

– Politechnika Warszawska była pierwszą uczelnią, na której uruchomiliśmy projekt reprezentacji akademickich – mówi Łukasz Wenda z Wawa Golf Club. – Następnie przeprowadziliśmy rekrutacje w innych warszawskich szkołach wyższych, tak aby móc stworzyć międzyuczelnianą ligę.

Więcej użytecznych informacji na temat gry w golfa w politechnicznych barwach do przeczytania w najnowszym wpisie na blogu blogu Plac Politechniki 1.