Znak Politechniki Warszawskiej

Science Game Jam - maraton naukowych planszówek

Plansza z pionkami

fot. pixabay

Lubisz gry planszowe? Jesteś fanem nauki? Warto połączyć te zainteresowania. Zapraszamy na maraton prototypowania naukowych planszówek, który odbędzie się w ramach wydarzeń Marszu dla Nauki.

Grać w planszówki to jedno, ale zrobić własną - to dopiero coś! A jeśli połączyć to z nauką, to mamy Science Game Jam, czyli maraton planszówek o nauce.

– W trakcie wydarzenia będziemy tworzyć prototypy pod okiem doświadczonych twórców gier – mówi Darek Aksamit, organizator wydarzenia, Prezes Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki. – Zapewniamy materiały, wsparcie, jury do oceny najlepszych pomysłów i inkubowania ich dalej. Od uczestników potrzebujemy przyjścia z entuzjazmem i głową pełną pomysłów!

Wydarzenie odbędzie się 10 marca 2018 w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii. Rozpocznie się o 10:00 i potrwa do późnych godzin wieczornych (do 22:00). Uczestnicy podzielą się na zespoły, w których opracują prototypy gier, a na koniec dnia zaprezentują je jury. Najlepsze koncepcje będą dalej rozwijane i zostaną zaprezentowane w październiku podczas Planszówek na PGE Narodowym!

Zapisy>>>

Akcję wspiera Rada Doktorantów PW. Więcej informacji na wydarzeniu na FB.