Przedsiębiorczość się opłaca! – nowy wpis na blogu

To właśnie Konrad Pawlak stoi za wydarzeniem „Before I Die”, które odbyło się w 2015 roku na PW, fot.: BANG Photo

Konrad Pawlak to 23-letni absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. W najnowszym wpisie na blogu opowiada o tym jak być przedsiębiorczym, skąd czerpać inspiracje i motywację do pracy.

Z przedsiębiorczością zawsze mu było po drodze. Już jako kilkuletni chłopiec w szkole podstawowej kupował hurtowe ilości gum do żucia, do których dołączone były figurki. Następnie sprzedawał je z zyskiem kolegom i koleżankom w szkole. Za swój pierwszy „biznes” dostał uwagę do dzienniczka.

W 2015 roku Konrad stworzył największą polską edycję wydarzenia „Before I Die. Już rok później, w zaledwie 15 godzin, Konrad postawił sklep internetowy marki DZIK DZIKI, skierowanej do miłośników zwierząt. – Postanowiłem zainwestować 100% mojego czasu w DZIKa i porzuciłem wszystkie inne projekty – opowiada młody przedsiębiorca. – Po roku powstała kolejna marka, Miś Warszawski.

Więcej o swojej pracy i planach na przyszłość Konrad opowiada w najnowszym wpisie z serii #ludziePW na blogu Plac Politechniki 1.