Przed nami kolejna edycja TEDx Warsaw University of Technology

TEDxWUT

Hasłem przewodnim politechnicznego TEDx’a będzie "out of box". To inspirujące spotkanie odbędzie się 25 października 2018 roku w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW, w godzinach 10:00-14:00.

Organizatorami wydarzenia są studenci z Międzynarodowego Koła Naukowego Sustainable Business, z Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Szczegółowe informacje na stronie wydarzenia >>>

Podczas konferencji o wystąpią:

• Wojciech Szapiel – Prezes Zarządu Inventity Foundation, współzałożyciel i Partner Zarządzający Polish Investment Fund. Odpowiada za strategię, strukturyzowanie transakcji kapitałowych oraz nadzór nad spółkami portfelowymi. Specjalizuje się w kreowaniu i wdrażaniu innowacyjnych strategii, tematyce transferu technologii oraz poprawie efektywności inwestycyjnej. Jest certyfikowanym doradcą Strategic Planning and Performance Management Systems – metodologii Management Systems Corporations, Prof. Framholtza – wybitnego wykładowcy z UCLA Anderson School of Management w Los Angeles. Pełnił rolę eksperta merytorycznego, Komisji Europejskiej – Directoriate General for Research and Innovation z zakresu budowy modelu inwestycji UE w Fundusze Funduszy (FOF). Jest współautorem strategii rozwoju kilku inkubatorów technologicznych oraz Parku Naukowo Technologicznego na południu Polski.
  • Monika Dołębska – inspirator, strateg, trener z dziedziny kreatywnego myślenia i metod co-workingowych. Moderator Design Thinking, licencjonowany przez IDEO i Palo Alto. Wykładowca w Collegium Da Vinci w Poznaniu. Przez 20 lat pracowała w sercu polskiej branży kreatywnej jako dyrektor strategii, w takich firmach jak: McCann Worldwide, G7, Leo Burnett. Stworzyła strategie dla ponad 40 wiodących marek polskich i zagranicznych. Współtworzyła ponad 300 reklam radiowych i telewizyjnych (wiele z nich zostało docenionych i zdobyło łącznie 67 nagród na festiwalach kreatywnych, takich jak: EFIE, KTR, Golden Drums, Cleo, Epika, w tym pierwszego polskiego Złotego Lwa w Cann).
  • Elie Abraham – kompozytor, podkłada swój głos w filmach. Elie jest także mówcą motywacyjnym, który często wypowiada się na różne tematy na konferencjach, festiwalach, w szkołach i innych wydarzeniach.
  • Marcin Krzyżkowiak – obecny student Politechniki Warszawskiej. Piąty rok spędza na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej, gdzie teoretyczną wiedzę łączy z praktyką biznesową. Prowadził pół-profesjonalną drużynę piłkarską FC Żółwik.
  • Mikołaj Marcinkiewicz – zapewne, gdyby tylko mógł, zostałby robotem. Brał udział w projektach m.in. satelitów, robotów czy autonomicznych samochodów. Mikołaj swoje doświadczenie, pasję do konstruowania urządzeń oraz dość rozrywkową naturę przekuł w StartUp Venture Technology, którego jest współtwórcą. Jego firma zajmuje się tworzeniem interaktywnych instalacji oraz gier dla branży eventowej.
  • Mateusz Koszela – od kilku lat podróżuje autostopem po świecie, rozdając przy tym piłki najuboższym dzieciom świata. Wydał książkę bez pomocy wydawnictwa, założył stronę, którą obserwuje ponad 20 tyś użytkowników.
  • Dr Magdalena Zena Michalska - Sadurska - psycholog pomagający rozwinąć umiejętności psychologiczne, które są kluczowe w biznesie. Specjalizuje się w zarządzaniu konfliktami, podejmowaniu decyzji i negocjacjach.
  • Marcin Osman - przedsiębiorca, praktyk sprzedaży, autor 4 książek. W swojej karierze tworzył projekty sprzedażowe i marketingowe dla międzynarodowych brandów, a od ponad 5 lat skupia się w 80% na realizacji swoich własnych projektów. Pozostałe 20% czasu przeznacza na pracę z przedsiębiorcami i firmami, które dzięki jego kompetencjom chcą zarówno sprzedawać więcej jak i realizować skuteczne działania marketingowe.