Program Mentoringowy

Zgłoszenia do Programu Mentoringowego można przesyłać do końca października.

Zgłoszenia do Programu Mentoringowego można przesyłać do końca października, fot. freepik

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w I edycji Programu Mentoringowego. Jest on skierowany przede wszystkim do studentów aktywnych, mających za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe zdobyte w trakcie praktyk i wolontariatów.

Celem akcji jest wsparcie studentów Politechniki Warszawskiej w rozwoju potencjału i kompetencji, a także w świadomym kształtowaniu ścieżki rozwoju zawodowego. Mają im w tym pomóc Mentorzy reprezentujący pracodawców współpracujących z Biurem Karier PW.

Korzyści związane z udziałem w programie to m.in.:

• porady płynące bezpośrednio od osób, które osiągnęły sukces w działalności biznesowej;
  • wsparcie w podejmowanych wyzwaniach oraz feedback od Mentora;
  • możliwość przeanalizowania opcji rozwoju zawodowego;
  • rozwinięcie kompetencji interpersonalnych;
  • udział w job shadowing(Mentor zaprosi Cię do swojej firmy i przedstawi "dzień z jego życia");
  • rozwinięcie sieci kontaktów.

Program ma charakter elitarny – pod uwagę zostanie wzięte jedynie 5 najlepszych zgłoszeń. Zainteresowani powinni przesyłać swoje zgłoszenia do
5 listopada 2018 r.

O szczegółach akcji i zasadach naboru można przeczytać więcej na stronie Biura Karier PW.