Nagrody dla studentów geodezji z PW

Członkowie Stowarzyszenia Studentów GiK PW "GEOIDA" wraz z dr. hab. inż. Andrzejem Pachutą, prof. PW, fot. Facebook

Drugie miejsce za referat i wyróżnienie za poster - to nasze sukcesy podczas XII Ogólnopolskiej Konferencji Studentów Geodezji (25-27 kwietnia 2017, Olsztyn).

Drugą nagrodę w panelu referatowym zdobyli Mariusz Urbański i Bartłomiej Majerski, którzy zaprezentowali temat "Model 3D obiektu jako zasilenie bazy danych BIM". Wyróżnienie za poster "Wykorzystanie otwartych danych przestrzennych w aplikacji mobilnej wspomagającej aktywny wypoczynek" otrzymał zaś Kamil Choromański. Wszyscy trzej nagrodzeni są członkami Stowarzyszenia Studentów GiK PW "GEOIDA".

Prace studentów oceniała komisja w składzie: dr hab. inż. Andrzej Pachuta, prof. PW (PW), dr inż. Tomasz Templin (UWM), dr inż. Grzegorz Grunwald (UWM), mgr inż. Grzegorz Bury (UPWr), mgr inż. Justyna Gabryszuk (UP w Lublinie), mgr inż. Dawid Kudas (UR w Krakowie), mgr inż. Dorota Latos (WAT) i mgr inż. Andrzej Zygmuniak (PŚl).

Lista wszystkich nagrodzonych jest dostępna na stronie geoforum.pl

Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji pozwala wyłonić najlepsze studenckie prace naukowe, a do tego jest świetną okazją do wymiany doświadczeń i integracji studentów z całego kraju.