Nabór na Mentorów zagranicznych studentów

Plakat Programu Mentor Erasmus Student Network Politechnika Warszawska

Kontakt z Erasmusem przed jego przybyciem do Polski, odbiór z lotniska/dworca, pomoc w zakwaterowaniu, aklimatyzacji i załatwieniu formalności – to obowiązki osób, które zgłoszą się do Programu Mentor, koordynowanego przez Erasmus Student Network Politechnika Warszawska.

Dzięki Programowi można podnieść swoje umiejętności językowe i nauczyć się kolejnych języków, np. podczas Tandem Meetings with ESN PW, nawiązać międzynarodowe znajomości, przygotować się na własny wyjazd na Erasmusa, lepiej poznać Warszawę i przeżyć niesamowitą przygodę.

Po ukończeniu semestru oraz otrzymaniu informacji zwrotnej od Erasmusa, każdy z odpowiedzialnych Mentorów może otrzymać zaświadczenie o byciu opiekunem zagranicznego studenta. Taki dokument znacząco pomoże na wielu wydziałach zwiększyć szanse na wymarzony wyjazd.

Chętni powinni wypełnić dostępny w Internecie formularz zgłoszeniowy

Pytania dotyczące Programu Mentor należy kierować na maila: mentor.pw@esn.pl

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ESN PW, grupie i wydarzeniu na Facebooku.