Kolorowy plan zajęć i kalendarz do pobrania

Fot. BPI

W tym roku przygotowaliśmy dla naszych studentów plan zajęć i kalendarz do druku.

Drodzy studenci, czy znacie już swój rozkład zajęć? To super! Teraz możecie ściągnąć i wydrukować nasz plan zajęć w wersji kolorowej z Albertem Einsteinem oraz kalendarz na cały rok akademicki 2018/2019, na którym pozaznaczaliśmy m.in. dni wolne od zajęć, czy terminy sesji egzaminacyjnych.

Na planie zajęć i w kalendarzu znajduje się dużo miejsca, tak abyście mogli zapisać swoje daty, czy wydarzenia, o których chcecie pamiętać. Ważne, aby powiesić wydruki w widocznym miejscu, np. nad biurkiem, czy tam gdzie się uczycie.

Powodzenia w nowym roku akademickim!

Pobierz plan zajęć (PDF) >>>

Pobierz kalendarz 2018/2019 (PDF) >>>

To nie wszystko. Z myślą o uczniach szkół podstawowych i ponadpodstawowych powstał politechniczny plan lekcji!

Pobierz plan lekcji (PDF) >>>