Kolejne badanie z cyklu #powiedzPW - pytamy o przedsiębiorczość

fot. unsplash.com, Nik MacMillan

Przedstawiamy kolejną odsłonę sondażu #powiedzPW. Tym razem interesują nas opinie i doświadczenia studentów dotyczące przedsiębiorczości. Wasze odpowiedzi pomogą Uczelni lepiej i skuteczniej wspierać ciekawe pomysły biznesowe.

Sondaż znajduje się pod linkiem: ankieta.cziitt.pw.edu.pl

Za przeprowadzanie badań odpowiada Dział Badań i Analiz w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii. #powiedzPW jest inicjatywą, która umożliwia jeszcze większe zaangażowanie studentów w rozwój Politechniki.

W sondażu gromadzimy opinie studentów na temat kwestii edukacyjnych, organizacyjnych i kulturalnych, a opracowane wyniki stają się impulsem do tego, by nasza Uczelnia stawała się przyjaźniejsza i jeszcze bardziej sprawna.

Do udziału w sondażach CZIiTT zachęca m.in. Prorektor ds. Studenckich, prof. Janusz Walo.