KONIK 2016 za nami - zobacz galerię zdjęć

Stowarzyszenie Studentów GiK PW "GEOIDA" podczas KONIK-a 2016

Stowarzyszenie Studentów GiK PW "GEOIDA" podczas KONIK-a 2016, fot. BPI

Dwudniowe XIII Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK za nami. 80 stoisk, tysiące zwiedzających, setki niesamowitych pokazów, wynalazków, konstrukcji. Nasi studenci po raz kolejny udowodnili, że wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, a działalność w kole naukowym to nie tylko nauka, ale także świetna zabawa.

Galeria zdjęć z wydarzenia>>>

W Gmachu Głównym w dniach 20-21 października 2016 zebrało się aż 80 kół naukowych i organizacji studenckich z różnych wydziałów. Każdy z wystawców chciał zaprezentować się jak najlepiej – większość kół prowadzi aktualnie rekrutację i szuka kandydatów na nowych członków. Koła i ich stoiska były oceniane nie tylko przez odwiedzających, ale i specjalną komisję: najlepiej prezentującym na targach kołem zostało wybrane Koło Naukowe Robotyków. Wyróżnione zostały też: Amplitron, Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Klub Filmowo - Fotograficzny Focus oraz Jupiter.

Podczas drugiego dnia KONIK-a odbyła się także zbiórka krwi. Przed Gmachem Głównym stanął krwiobus. Dawcy otrzymali poczęstunek i dodatkowe gadżety. „Wampiriadę” koordynowało Niezależne Zrzeszenie Studentów.