KN Inżynierii Chemicznej i Procesowej w finale konkursu StRuNa 2016

Członkowie Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej wykonują doświadczenie

fot. Facebook

Politechnika Warszawska ma swojego przedstawiciela wśród 18 finalistów konkursu StRuNa 2016 – to Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej.

Konkurs podsumowuje aktywność naukową kół i innych organizacji studenckich. Jest organizowany przez Studencki Ruch Naukowy pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Nagrody w konkursie przyznawane są w pięciu kategoriach: Projekt Roku, Koło Naukowe Roku, Wyprawa Roku, Konferencja Roku i Opiekun Roku.

Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej było już doceniane w dwóch poprzednich edycjach StRuNy. W 2015 roku zdobyło pierwszą nagrodę w kategorii Konferencja Roku oraz wyróżnienie w kategorii Koło Naukowe Roku. W 2014 roku zaś otrzymało wyróżnienie w kategorii Konferencja Roku.

W poprzednich latach w konkursie nagradzane też inne nasze koła naukowe: Studenckie Koło Astronautyczne, Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów i Chemiczne Koło Naukowe "Flogiston".