Znak Politechniki Warszawskiej

Jak nie zgubić siebie i odważyć się żyć po swojemu? – podsumowanie spotkania

fot. BPI

Drugie wydarzenie z cyklu Babskie Spotkania odbyło się 17 listopada na Politechnice Warszawskiej. Na spotkaniu, mimo sezonu grypowego, pojawiła się silna, ok. 40-osobowa grupa.

Spotkanie zatytułowane "Jak nie zgubić siebie i odważyć się żyć po swojemu?" poprowadziła Katarzyna Bogusz-Przybylska, Babskie Tabu, w zastępstwie za Katarzynę Żbikowską.

Kasia starała się pokazać dziewczynom jak żyć wymarzonym życiem i jak uwolnić się od schematów.

Nie brakowało poważnych tematów i odważnych wyznań. Prowadząca starała się otworzyć studentkom oczy na ich własne potrzeby i uczulić je na to, jak ważne jest realizowanie siebie. 

Katarzyna Bogusz-Przybylska - psycholog, artecoach, ekspert w obszarze rozwoju. Przeprowadza kobiety przez wewnętrzną zmianę, dzięki której zaczynają żyć życiem, które sobie wymarzyły. Wspiera kobiety, które potrzebują odbudować harmonię między życiem osobistym, prywatnymi i zawodowym, by znów poczuć się dobrze i komfortowo. Babskie Tabu to miejsce, gdzie inspiruje, edukuje i zachęca do wychodzenia ze strefy komfortu, by lepiej poznać siebie i zaakceptować. By uwolnić się od schematów, stereotypów i tabu.

 

Szczegóły dotyczące grudniowego wydarzenia już wkrótce pojawiają się na stronie: www.pw.edu.pl/babskiespotkania.