Inżynierskie Targi Pracy na Politechnice Warszawskiej

Stoiska firm, warsztaty, Stefa Studenta - czekają na uczestników 25. Inżynierskich Targów Pracy, fot. BPI

13 i 14 marca, Gmach Główny

Trwają Inżynierskie Targi Pracy na PW. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Studentów BEST Warszawa, działające na Politechnice Warszawskiej.

Targi Pracy to niepowtarzalna okazja do spotkania się z przedstawicielami firm, które poszukują wśród studentów uczelni technicznych, swoich przyszłych pracowników. To również możliwość do zapoznawania się z ofertami praktyk i staży.

Dla uczestników targów przygotowano m.in. warsztaty, które pozwolą zdobyć nowe praktyczne umiejętności praktyczne, a także poznać lepiej przyszłego pracodawcę i jego oczekiwania.

W Strefie Studenta chętni będą mogli skonsultować swoje CV, list motywacyjny i porozmawiać z doradcą zawodowym.

Targi potrwają do 14 marca do godziny 16.00.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie Inżynierskich Targów Pracy oraz na Facebooku.

Oficjalne otwarcie 25. Inżynierskich Targów Pracy. Zapraszamy do Gmachu Głównego 13 i 14 marca, fot. BPI.