Inauguracja I edycji Programu Mentoringowego Biura Karier PW

Program Mentoringowy przygotowany został przez Biuro Karier Politechniki Warszawskiej

Pierwsze spotkanie Mentorów i Mentee odbyło się 17 grudnia.

Spośród 31 przesłanych zgłoszeń wybrano 7 najlepszych. W zorganizowanym w poniedziałek spotkaniu wzięli udział zaangażowani Mentorzy (Bartłomiej Anszperger - MicroStrategy, Maciej Dryjański - AVL Software and Functions, Jarosław Duraj - Citi, Marcin Jeziorski - TBX , Dorota Pajchel - HB Reavis), Mentee oraz pracownicy Biura Karier PW, którzy są pomysłodawcami oraz koordynatorami projektu.

Podczas spotkania Piotr Szrajber, coach, opowiedział o budowaniu relacji jako kluczowym elemencie mentoringu.

Kolejny etap to indywidualne spotkania pomiędzy Mentorami oraz Mentee (w tym job shadowing).

Biuro Karier PW gratuluje wszystkim studentom, którzy zakwalifikowali się do pierwszej edycji Programu Mentoringowego. Powodzenia!

Głównym punktem spotkania były rozmowy studentów i Mentorów o ich oczekiwaniach i planach wobec programu.

Więcej informacji na temat idei Programu Mentoringowego można znaleźć na stronie Biura Karier PW.