Babskie Spotkania - cykl warsztatów dla kobiet

Celem Projektu Babskie Spotkania - Weź sprawy w swoje ręce jest merytoryczne wspieranie studentek PW, jak również pobudzanie ich kreatywności na wszystkich etapach edukacji – od pierwszego do ostatniego roku studiów. Warsztaty poświęcone będą zarówno samej nauce, jej promocji, sposobom uczenia się, jak i ćwiczeniu pamięci. Poruszone zostaną również tematy life-stylowe i modowe. Nie zabraknie również zagadnień z obszaru budowania wizerunku.

Pierwszy cykl Babskie Spotkania na PW został oficjalnie zakończony. Podczas spotkania rozmawialiśmy o planach na przyszłość, a także przyznane zostały nagrody za aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Informacje o kolejnej edycji spotkania pojawi się na początku roku akademickiego 2017/2018.

------------------------------------------------------------------------

O projekcie:

Start: październik 2016

Koniec: czerwiec 2017

Dla kogo: Zajęcia skierowane do studentek PW

Częstotliwość: Jedno spotkanie raz w miesiącu w godzinach 17.00-19.00

Zapisy: Formularz na spotkanie

Zajęcia zaplanowane na najbliższy rok:

1. Rynek pracy w kobiecej odsłonie
  2. Jak żyć po swojemu?
  3. Profesjonalne budowanie swojej marki – personal branding: mocne strony własne, jak je komunikować i na co zwracać uwagę
  4. Jak prezentować projekty naukowe?
  5. Diversity – różnice w działaniach i postępowaniu kobiet i mężczyzn
  6. Profesjonalny profil w mediach społecznościowych – jak przy pomocy mediów społecznościowych o profilu biznesowym, typu LinkedIn czy GoldenLine, kreować swoją markę w siec
  7. Historia kobiety sukcesu

Wśród uczestniczek wszystkich spotkań zostaną rozlosowane nagrody specjalne, sponsorowane przez partnerów wydarzenia.

------------------------------------------------------------------------------

Pierwsze spotkanie zatytułowane "Rynek pracy w kobiecej odsłonie" odbyło się 19 października. Relacja dostępna jest na stronie PW.

Spotkanie zatytułowane "Jak nie zgubić siebie i odważyć się żyć po swojemu?" miało miejsce 17 listopada. Więcej można przeczytać na stronie PW.

Warsztaty pod tytułem "Moja firma, moja marka osobista" odbyły się 15 grudnia. Relację znaleźć można na stronie PW.

Spotkanie pod tytułem "Projekt naukowy - od pomysłu po chwalenie się sukcesem odbyło się 11 stycznia. Relacja dostępna jest na stronie PW.

"Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej" odbyłą się 23 lutego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PW.

Spotkanie zatytułowane "Poznaj swój potencjał i wykreuj własną markę" odbyło się 28 marca. Więcej informacji znaleźć można na stronie PW

Spotkanie poświęcone "Programom rozwojowym dla studentek" miało miejsce 26 kwietnia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PW.

Wydarzenie dedykowane "Komercjalizacji badań naukowych" odbyło się 31 maja. Relacja ze spotkania dostępna jest na stronie PW

Ostatnie spotkanie "Zakończenie sezonu" odbyło się 14 czerwca. Więcej informacji znaleść można na stronie PW.

-----------------------------