Znak Politechniki Warszawskiej

Babskie Spotkania - cykl warsztatów dla kobiet

Celem projektu Babskie Spotkania na PW jest merytoryczne wspieranie studentek PW, jak również pobudzanie ich kreatywności na wszystkich etapach edukacji – od pierwszego do ostatniego roku studiów. Warsztaty poświęcone będą zarówno samej nauce, jej promocji, sposobom uczenia się, jak i ćwiczeniu pamięci. Poruszone zostaną również tematy life-stylowe i modowe. Nie zabraknie również zagadnień z obszaru budowania wizerunku. Cykl organizowany jest po raz drugi. 

Najbliższe spotkanie: Marzenia na drodze do sukcesu – trampolina czy przeszkoda?

O wartości marzeń, ich mocy i ich ogromnej roli na drodze do sukcesu opowie osoba, która o marzeniach wie więcej niż ktokolwiek inny – Prezes Fundacji One Day, Monika Krzyżanowska.

Wkrótce więcej szczegółów.

------------------------------------------------------------------------

O projekcie:

Start: październik 2017

Koniec: czerwiec 2018

Dla kogo: Zajęcia skierowane do studentek PW

Częstotliwość: Jedno spotkanie raz w miesiącu, zazwyczaj w godzinach 17.00-19.00

Zapisy: Formularz na spotkanie

----------------------------------------------------------------------

 

2017/2018

Pierwsze spotkanie z nowego cyklu odbyło się 24 października. Spotkanie zatytułowane Projektowanie przyszłości dla kobiet przeprowadziła Katarzyna Żbikowska, pełna werwy Project Managerka, zafascynowana rozwojem personalnym trenerka, uczy jak budować społeczność wokół swoich wartości, wiedzy i mocnych stron. Więcej informacji o spotkaniu na stronie PW.

 

2016/2017

Pierwszy cykl Babskie Spotkania na PW - Weź sprawy w swoje ręce został oficjalnie zakończony. Podczas spotkania rozmawialiśmy o planach na przyszłość, a także przyznane zostały nagrody za aktywne uczestnictwo w zajęciach.

Pierwsze spotkanie zatytułowane "Rynek pracy w kobiecej odsłonie" odbyło się 19 października. Relacja dostępna jest na stronie PW.Spotkanie zatytułowane "Jak nie zgubić siebie i odważyć się żyć po swojemu?" miało miejsce 17 listopada. Więcej można przeczytać na stronie PW.

Warsztaty pod tytułem "Moja firma, moja marka osobista" odbyły się 15 grudnia. Relację znaleźć można na stronie PW.

Spotkanie pod tytułem "Projekt naukowy - od pomysłu po chwalenie się sukcesem odbyło się 11 stycznia. Relacja dostępna jest na stronie PW.

"Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej" odbyłą się 23 lutego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie PW.

Spotkanie zatytułowane "Poznaj swój potencjał i wykreuj własną markę" odbyło się 28 marca. Więcej informacji znaleźć można na stronie PW

Spotkanie poświęcone "Programom rozwojowym dla studentek" miało miejsce 26 kwietnia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie PW.

Wydarzenie dedykowane "Komercjalizacji badań naukowych" odbyło się 31 maja. Relacja ze spotkania dostępna jest na stronie PW

Ostatnie spotkanie "Zakończenie sezonu" odbyło się 14 czerwca. Więcej informacji znaleść można na stronie PW.

-----------------------------

Organizator