Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams

02-008 Warszawa ul. Koszykowa 79

tel.(fax): 22 234 70 89 accaprofessional@biznes.edu.pl

Charakterystyka

Celem kształcenia jest dostarczyć uczestnikom wiedzy oraz praktycznych umiejętności z zakresu finansów i rachunkowości, zgodnie ze standardami ACCA.Głównym celem studiów jest przekazanie praktycznej wiedzy w zakresie organizacji i zarządzania nowoczesnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, skutecznie operującym na rynkach globalnych.

Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams to 3-semestralne studia podyplomowe adresowane do osób zainteresowanych zarządzaniem strategicznym w obszarze finansów. Program kierowany jest do osób planujących przystąpić do egzaminu ACCA na poziomie Professional, chętnych poszerzyć swoje kompetencje przywódcze z obszaru finansów i audytu.

Zajęcia zaplanowane zostały w soboty i niedziele, co umożliwia uczestnictwo nie kolidujące z czasem pracy.

Kluczowe zalety programu MBA Digital Transformation:

· Doświadczenie Szkoły Biznesu PW w realizacji programu ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance – wysoka zdawalność egzaminów ACCA

· Najwyższej jakości materiały do zajęć, w tym wydawnictwa dedykowane egzaminom ACCA, które ułatwią Ci pomyślnie zaliczyć egzaminy ACCA na poziomie Professional

· Rozwój osobisty – dowiesz się więcej o myśleniu krytycznym i nauczysz się jak w sposób etyczny zarządzać zespołem, czasem i ryzykiem

· Innowacyjne podejście - najnowsze trendy i przełomowe technologie w obszarze finansów

· Wyjątkowy zespół dydaktyczny, w tym członkowie ACCA

3 semestry
Zasady naboru
Osoby aplikujące powinny posiadać co najmniej wyższe wykształcenie, a także 5 lat doświadczenia zawodowego w przypadku posiadania tytułu licencjata lub 3 lata w przypadku posiadania tytułu magistra. O ostatecznym przyjęciu na studia decyduje kierownik merytoryczny.
Termin zgłoszeń
wrzesień br.
14 500 zł
Dodatkowe informacje

Na zakończenie studiów absolwenci programu otrzymają dyplom i świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Strategic Finance & Accounting preparing for ACCA Professional Level Exams wydawany przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej.