Executive Master of Business Administration
 (EMBA)

Organizator
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz London Business School, HEC School of Management Paris, Norwegian School of Economics and Business Administration
Adres

02-008 Warszawa, ul. Koszykowa 79, tel.: 48 (0) 22 234-70-89 fax: 48 (0) 22 234-70-16 e-mail: MBA@biznes.edu.pl

WWW
www.biznes.edu.pl
Kierownik

dr inż. Grażyna Rembielak

Charakterystyka

Executive MBA to 1.5 letnie (720 godz.) międzynarodowe studia podyplomowe w języku angielskim realizowane w trybie weekendowym. Program studiów został zaprojektowany z myślą o potrzebach wyższej i średniej kadry menedżerskiej. Program EMBA został zaprojektowany z myślą o potrzebach wyższej i średniej kadry menedżerskiej. To studia, które otwierają nowe horyzonty i pozwalają na zrozumienie najnowszych trendów i wyzwań stawianych przez szybko zmieniający się świat biznesu.

Weekendowe zajęcia będą odbywały się średnio co dwa tygodnie.

• Studenci mają szeroki wybór przedmiotów specjalistycznych, spośród 12 modułów w Warszawie oraz na międzynarodowych partnerskich uczelniach: Baltic Management Institute (Wilno), Politecnico di Milano (Mediolan) i Management Center Innsbruck (Innsbruck). Program będzie kładł nacisk na głęboką wiedzę, doświadczenie i kreatywną wyobraźnię kadry oraz studentów.
  • Na nowatorskie podejście do nauczania, będące częścią programu EMBA, składać się będą nowoczesny program, grupy studenckie łączące uczestników oraz 5-dniowa wizyta studyjna w City University of New York, Baruch College w cenie czesnego, jak i opcjonalne, dodatkowo płatne wyjazdy.
  • Elastyczna formuła studiów pozwala również uzyskać dyplom po 3 lub 4 semestrach (więcej informacji).
  • Executive MBA to także 1,5-letni zindywidualizowany program Personal Development, w tym zajęcia Transformation Labs diagnoza kompetencji przywódczych i sesje coachingowe ze wsparciem mentorów.
  • Poznasz również technologie zmieniające świat biznesu, gdyż ponad 100 godzin dydaktycznych poświęconych jest w całości obszarom przedsiębiorczości,innowacji oraz wdrażaniu nowych technologii. Studenci realizują również Projekt New Venture Project, tworzony we współpracy z MIT CEE Forum, jednym z czołowych akceleratorów dla start-up’ów technologicznych przy Massachusetts Institute of Technology (USA).

W odpowiedzi na wyzwania stawiane przez wymagający świat biznesu, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej przekształciła, niewystarczającą w dzisiejszych czasach, tradycyjną strukturę programów zarządzania i wprowadziła nowatorskie podejście TRZECH FILARÓW, które ma na celu kształtować liderów naszych czasów.

Wszystkie programy realizowane przez Szkołę Biznesu PW oparte są właśnie na trzech filarach - Knowledge for Business, Business in Action oraz Personal Development: Transformation Labs które kształtują odpowiedzialnego, efektywnego i kompetentnego lidera, potrafiącego sprostać wyzwaniom nowoczesnego świata.

3 semestry
Zasady naboru
Złożenie wniosku o przyjęcie na studia EMBA odbywa się drogą elektroniczną – na stronie szkoły www.biznes.edu.pl. Po wysłaniu wniosku za pomocą modułu ”Rekrutacja On-Line”, zapraszamy do Szkoły celem podpisania wypełnionego wniosku oraz dostarczenia kompletu niezbędnych dokumentów. Dla aplikujących absolwentów studiów magisterskich wymagane jest udokumentowanie, co najmniej 3 lata doświadczeń zawodowych przed podjęciem studiów. Dla aplikujących absolwentów studiów licencjackich wymagane jest udokumentowanie co najmniej 5 lat doświadczeń zawodowych przed podjęciem studiów. Kolejnym etapem jest zaliczenie testu z języka angielskiego i pomyślne przejście rozmowy kwalifikacyjnej.
Termin zgłoszeń
do 1 października 2020 r.
69 900 zł + 590 zł
Dodatkowe informacje

Program posiada europejską akredytację EPAS, klasę mistrzowską SEM Forum 2014, 4 pozycję w Europie Wschodniej w rankingu Eduniversal, a także uplasował się na 17 pozycji w Europie w rankingu TOP MBA 2013 oraz zajął 1 miejsce w opinii Absolwentów w rankingu MBA Perspektywy. Założycielami Szkoły są London Business School, HEC Paris oraz Norwegian School of Economics.