Zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej – nowość w ofercie Wydziału Zarządzania PW

Zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej to nowość w ofercie Wydziału Zarządzania, fot. pexels.com

Infrastruktura krytyczna to szereg systemów, m.in. teleinformatycznych, transportowych, energetycznych, mających kluczowe znaczenie dla sprawnego funkcjonowania i bezpieczeństwa państwa oraz społeczeństwa. Osoby dbające o jej kondycję powinny być wszechstronnie wykształcone. Interdyscyplinarne studia przygotowujące do tego zadania oferuje Wydział Zarządzania PW.

Profesjonaliści zajmujący się rozpoznawaniem potencjalnych zagrożeń, szacowaniem ich skutków i wdrażaniem odpowiednich zabezpieczeń są stale poszukiwani. Nic dziwnego, bowiem systemów, układów i urządzeń obecnych w życiu nas wszystkich, a powiązanych z bezpieczeństwem, jest mnóstwo. Korzystając z bankomatu, usług linii kolejowych lub pobytu w szpitalu jesteśmy uzależnieni od sprawnego funkcjonowania infrastruktury krytycznej. Jak dokładnie wyglądają te zależności, można zrozumieć oglądając filmy przygotowane przez Wydział Zarządzania PW.

Kandydatów, którzy chcieliby:

• zyskać szeroką wiedzę z różnych dziedzin (m.in. zarządzania organizacją, ekonomii i finansów, zarządzania kryzysowego, ale też matematyki, fizyki, chemii i podstaw projektowania systemów informatycznych i technologii cyfrowych),
  • studiować elastycznie i brać udział w projektach międzywydziałowych,
  • nauczyć się, jak tworzyć innowacyjne rozwiązania

zapraszamy do rejestracji na kierunek zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej.

Opisy wszystkich kierunków dostępnych w tegorocznym naborze znajdują się w Portalu Kandydata. Zapisy na studia stacjonarne I stopnia odbywają się w portalu www.zapisy.pw.edu.pl i trwają do 7 lipca.