Znak Politechniki Warszawskiej

Za nami Salon Edukacyjny Perspektywy 2021

Dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia dla kandydatów na studia

Zdjęcie studentów Politechniki Warszawskiej

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej odbędą się online. Zapraszamy 17 kwietnia! 

Na politechnicznym stoisku czekali studenci i specjaliści od rekrutacji, którzy na czacie odpowiadali na pytania dotyczące naboru na studia, oferty edukacyjnej i spraw związanych z życiem studenckim. 

Udostępniliśmy również przydatne materiały o Politechnice, m.in. ulotki, prezentację, tabele kierunków i współczynników wagowych oraz filmy, dzięki którym można było lepiej poznać naszą Uczelnię. 

Dodatkowo reprezentanci PW wzięli udział w spotkaniach, które odbyły się na Scenie STUDIA. 

Dr hab. inż. Teodor Buchner z Wydziału Fizyki, specjalista w dziedzinie badania organizmów żywych metodami fizyki nieliniowej opowiadał o nowych zawodach w technologiach. 

Nasi studenci wzięli z kolei udział w panelu Kierunkowskaz, gdzie przybliżali swoje kierunki studiów. Jan Łusakowski przedstawił automatykę i robotykę, Rafał Pyżalski mówił o elektronice, Anna Dmitruk wyjaśniała, na czym polega elektrotechnika, a Piotr Szałas zaprezentował transport. 

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, skorzystali z dostępnych tam materiałów, zadawali pytania na czacie i wzięli udział w spotkaniach z naszymi przedstawicielami! 

 Po więcej informacji o studiach na PW zapraszamy do zakładki Rekrutacja i na Portal Kandydata

 Zapraszamy także na wirtualne Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, które odbędą się 17 kwietnia. Już wkrótce przedstawimy szczegóły wydarzenia.