Za nami Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY

W ostatni weekend lutego spotkaliśmy się z tysiącami kandydatów na studia podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2018. Na naszym stoisku pracownicy Biura ds. Promocji i Informacji wraz ze studentami z Kół Naukowych PW zaprezentowali ofertę edukacyjną Politechniki Warszawskiej. Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia!

Stoisko Politechniki Warszawskiej na targach edukacyjnych

Nasze stoisko odwiedziły tysiące kandydatów na studia, fot. BPI

Uczestnicy wydarzenia mieli szansę zapoznać się z aktualną ofertą kierunków, proponowanych przez wydziały Politechniki Warszawskiej oraz uzyskać materiały informacyjne o uczelni i jej strukturach. Z kandydatami rozmawiali pracownicy i studenci PW, którzy udzielali informacji na temat rekrutacji oraz funkcjonowania Politechniki.

Zdjęcia z wydarzenia>>>

Podczas wydarzenia odbyły się również prezentacje warszawskich uczelni akademickich, w tym oczywiście Politechniki Warszawskiej. O naszej uczelni opowiedziała Monika Bukowska z Biura ds. Promocji i Informacji PW. Spotkanie odbyło się pod hasłem: „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”.

Zespół studentów i pracowników PW wraz z Prorektorem ds. Studenckich, prof. Januszem Walo, fot. BPI

Podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY tradycyjnie zostały rozdane nagrody Genius Universitatis. W tym roku do konkursu zgłosiło się 46 uczelni (w tym wydział i instytut). We wszystkich kategoriach zakwalifikowało się łącznie 126 prac. Po raz kolejny wygraliśmy w kategorii: kampania w mediach społecznościowych.

Udział Politechniki Warszawskiej w targach edukacyjnych organizuje Biuro ds. Promocji i Informacji wspólnie z Biurem ds. Przyjęć na Studia.

Zobaczcie, w jakich miasta pojawimy się z naszym stoiskiem>>>