Wykład Otwarty Executive MBA Katalyst

Szkoła Biznesu PW zaprasza 15 czerwca 2016 na kolejny wykład otwarty oraz spotkanie dla kandydatów.

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej

Wykład pt. "Requirements, competencies, profiles of managers. What are international corporations looking for?" poprowadzi w języku angielskim Mik Kuczkiewicz.

Jest on absolwentem prawa na Uniwersytecie w Louvain, a także podyplomowych studiów biznesowych w Solvay Business School oraz INSEAD. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe. Kierował projektami doradczymi obejmującymi szerokie spektrum działalności w wielu znanych firmach w Polsce i na świecie. Jest coachem kadry zarządzającej. Angażuje się również we współpracę ze znanymi uczelniami wyższymi oraz inicjuje projekty edukacyjne mające na celu rozwój kompetencji kadry menedżerskiej.

Druga część spotkania poświęcona będzie rekrutacji na program Executive MBA Katalyst. O godzinie 17.30 rozpocznie się sesja networkingowa.

Więcej informacji na stronie internetowej Szkoły Biznesu PW. Rejestracja na wykład.