Znak Politechniki Warszawskiej

What’s Next Meeting na PW

W ostatni weekend marca zapraszamy do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej, gdzie odbędzie się największa, w tym roku, biznesowa konferencja, zorganizowana przez młodzież dla młodzieży. Pierwsza edycja What’s Next Meeting odpowie na aktualny problem społeczny, jakim jest zagubienie młodzieży wśród potencjalnych dróg kariery oraz niepewność przy wyborze własnej ścieżki rozwoju.

Konferencja What's Next Meeting 2019 odbędzie się 30-31 marca 2019 r. w Gmachu Głównym PW.

Czy warto popracować za granicą? Korporacja czy własny biznes? Jak dostać wymarzoną pracę i nie polec na rozmowie rekrutacyjnej? To tylko część tematów, które zostaną poruszone podczas konferencji. Skąd pomysł na taką tematykę?

– Wiedzieliśmy, że chcemy zorganizować konferencję na temat rozwoju osobistego – mówi Nina Kania, CEO konferencji, uczennica XXXIII LO w Warszawie. – Nasz zespół, po kilku wspólnych rozmowach, doszedł do wniosku, że obecnie największym problemem, jest to, że młodzież nie wie co robić po liceum. Młode osoby nie mają pomysłu na swoją przyszłość i nie wiedzą, gdzie szukać pomocnych informacji na ten temat. Dlatego postanowiliśmy zorganizować takie wydarzenie, na którym będą mogli dowiedzieć się jak pokierować swoją przyszłością oraz jak wygląda w tej chwili rynek pracy.  

Konferencja What's Next Meeting 2019 odbędzie się 30-31 marca 2019 r. w Gmachu Głównym PW.

Politechnika Warszawska jest partnerem strategicznym wydarzenia.

Szczegółowy program konferencji >>>