Warszawski Salon Maturzystów 2016 za nami - zobacz galerię zdjęć

Warszawski Salon Maturzystów 2016

Warszawski Salon Maturzystów 2016, fot. BPI

Ponad 50 wystawców z całego kraju po raz 11. zgromadziło się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej, żeby zaprezentować swoją ofertę edukacyjną tysiącom maturzystów. Zobacz zdjęcia z Warszawskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2016.

To właśnie 10 lat temu na PW odbył się pierwszy, "historyczny" Salon Maturzystów. Jak podkreślają organizatorzy Salonu, tamten sukces spowodował, że kampania została rozszerzona na całą Polskę.

Na tegorocznym Warszawskim Salonie Maturzystów przyszłych studentów przywitali: prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich PW, prof. Andrzej Mastalerz, wiceprzewodniczący KRUW, Włodzimierz Paszyński, wiceprezydent Warszawy oraz Waldemar Siwiński, prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia>>>