Warszawski Salon Maturzystów (15 i 16 września 2016)

Salon Maturzystów Perspektywy 2016

Salon Maturzystów Perspektywy 2016, fot. BPI

Nasza Uczelnia jest gospodarzem wydarzenia

We wrześniu 2016 roku Politechnika Warszawska prezentuje swoją ofertę edukacyjną w kilku polskich miastach podczas Salonów Maturzystów Perspektywy 2016. W Warszawie (15 i 16 września) pełnimy szczególną rolę - gospodarzy Salonu. Zapraszamy do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej (Plac Politechniki 1) w godzinach 9.00-15.00.

Salonów Maturzystów Perspektywy to największe wydarzenie, promujące oferty edukacyjne szkół wyższych z całego kraju. W tym roku odbywa się już po raz 10.

W zeszłorocznej edycji Salonu wzięło udział 127 500 osób, w 16 ośrodkach akademickich swoją ofertę przedstawiło 387 wystawców.

Patronami honorowymi Salonu są Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz przewodniczący konferencji rektorów: prof. Jan Szmidt (KRASP) i prof. Waldemar Tłokiński (KRZaSP).

Szczegółowe informacje: www.salonmaturzystow.pl

Stoisko Politechniki Warszawskiej