Trwa Warszawski Salon Maturzystów 2019

Zdjęcie przedstawiające Warszawski Salon Maturzystów 2019

fot. BPI

12 i 13 września, godz. 9-15, Gmach Główny PW

Zapraszamy maturzystów, uczniów szkół średnich i wszystkich zainteresowanych na Warszawski Salonu Maturzystów! Wstęp na wydarzenia jest darmowy.

W Dużej Auli Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej swoją ofertę prezentuje kilkadziesiąt uczelni z kraju i z zagranicy. Podczas Salonu można odwiedzić stoisko Politechniki Warszawskiej, gdzie kandydaci na studia mogą zapoznać się z aktualnym wachlarzem kierunków, proponowanych przez wydziały PW oraz uzyskać materiały informacyjne o uczelni i jej strukturach.

O Politechnice opowiadają studenci z kół naukowych: Koła Naukowego Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej i Koła Naukowego Robotyków oraz z WRS-u Wydziału Elektrycznego.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Stoisko naszej Uczelni kandydaci będą mogli jeszcze odwiedzić w Łodzi, Rzeszowie, Kielcach i Lublinie. Za nami już targi w Olsztynie i Białymstoku (pełna lista i szczegóły)

Salon Maturzystów organizowany przez Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości.