Targi edukacyjne - dowiedz się więcej o studiach na PW

Przedstawiciele Politechniki Warszawskiej jak co roku są obecni na wiosennych targach edukacyjnych dla maturzystów i uczniów szkół średnich. Ich celem jest zaprezentowanie oferty kierunków PW i wyjaśnienie zasad rekrutacji wszystkim zainteresowanym nauką w naszej Uczelni.

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych, fot. BPI

Za nami jest już część targowych spotkań z kandydatami:

• 8-9 marca 2019 roku, Warszawa – XXXI Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2019 (relacja z zakończonych targów)
  • 12 marca 2019 roku, Toruń – XXVI Ogólnopolskie Targi Ofert Edukacji Akademickiej PROMOCJA EDUKACYJNA 2019
  • 13-14 marca 2019 roku, Łódź – XXII Łódzkie Targi Edukacyjne
  • 14-15 marca 2019 roku, Lublin – Targi Edukacyjne

Naszych reprezentantów można jeszcze spotkać podczas wydarzeń targów organizowanych 20-21 marca 2019 roku w Kielcach.

Tych, którzy nie mają możliwości uczestniczenia w wymienionych targach, serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte PW, które odbędą się w pierwszy weekend kwietnia.

PW na targach edukacyjnych