Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza na otwarty wykład

Edward Stanoch poprowadzi wykład otwarty „Leading with Strategic Thinking –  how to create an innovative culture”. Wszystkich zainteresowanych studiami w Szkole Biznesu PW zapraszamy również na spotkanie informacyjne dla kandydatów.

Szkoła Biznesu PW

Wykład będzie prowadzony w języku angielskim przez Edwarda Stanocha, który od niemal 20 zajmuje się doradztwem biznesowym i strategicznym. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów strategicznych i programów rozwojowych dla najwyższej kadry zarządzającej, rozwoju liderów i osób o najwyższym potencjale, jak również w restrukturyzacjach, projektach transformacji biznesowej i zarządzaniu zmianą.

Wykład odbędzie się 18 maja 2016 o godzinie 18.00 w sali 300 (III p.). Druga część spotkania poświęcona będzie rekrutacji na program Executive MBA Katalyst.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się zarejestrować.