Salon Maturzystów Perspektywy 2016

We wrześniu 2016 roku Politechnika Warszawska zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną w kilku polskich miastach podczas Salonów Maturzystów Perspektywy 2016. To największe wydarzenie, promujące oferty edukacyjne szkół wyższych z całego kraju, odbywa się już po raz 10. Stoisko Politechniki Warszawskiej znajdziecie w tym roku w 6 miastach, w Warszawie będziemy gospodarzem Salonu.

Gmach Główny PW podczas Salonu Maturzystów Perspektywy 2015

W zeszłorocznej edycji Salonu wzięło udział 127 500 osób, w 16 ośrodkach akademickich swoją ofertę przedstawiło 387 wystawców. Patronami honorowymi Salonu są: Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin, Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska oraz przewodniczący konferencji rektorów: prof. Jan Szmidt (KRASP) i prof. Waldemar Tłokiński (KRZaSP).

Sprawdź, w których miastach będziemy!