Rekrutacja uzupełniająca na studia w Politechnice Warszawskiej

Politechnika Warszawska przeprowadzi rekrutację uzupełniającą na studia stacjonarne pierwszego stopnia w swojej Filii w Płocku oraz na niektóre kierunki studiów prowadzone w języku angielskim w Warszawie.

Kierunki prowadzone w PW Filia w Płocku (zapisy i wnoszenie opłaty rekrutacyjnej:  2 sierpnia –  14 września 2016 r.)

• Budownictwo - Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
  • Inżynieria Środowiska - Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
  • Mechanika i Budowa Maszyn - Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
  • Technologia Chemiczna - Wydział Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii
  • Ekonomia - Kolegium Nauk Ekonomicznych i Społecznych

Kierunki prowadzone w języku angielskim w Warszawie (zapisy i wnoszenie opłaty rekrutacyjnej: 2 sierpnia – 29 sierpnia 2016 r.)

• Civil Engineering – Wydział Inżynierii Lądowej
  • Electric and Hybrid Vehicles Engineering – Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych
  • Electrical Engineering – Wydział Elektryczny
  • Environmental Engineering – Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska
  • Telecommunications – Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych

Szczegóły informacji o rekrutacji uzupełniającej znajdują się na stronach internetowych poszczególnych wydziałów.

Rejestracji należy dokonać na stronie internetowej www.zapisy.pw.edu.pl