Rekrutacja na studia stacjonarne I stopnia

Kandydaci na studia stacjonarne I stopnia mogą się rejestrować przez system zapisy.pw.edu.pl.

Ostatni weekend zapisów

Zapisy na studia w Warszawie trwają do 7 lipca, a w Płocku do 15 lipca. Kandydaci muszą zarejestrować się w systemie https://www.zapisy.pw.edu.pl.

Starający się o przyjęcie na najlepszą uczelnię techniczną w Polsce mają do wyboru kilkadziesiąt kierunków, wśród których znajdują się również te prowadzone w języku angielskim. W tym roku w ofercie edukacyjnej pojawiły się cztery nowości, czyli kierunki cyberbezpieczeństwo, elektromobilność, matematyka i analiza danych oraz zarządzanie bezpieczeństwem infrastruktury krytycznej. Więcej informacji na ich temat znajduje się w naszej aktualności.

Opisy wszystkich dostępnych programów, kalkulator punktów, a także lista najważniejszych terminów, o których powinni pamiętać kandydaci, jest dostępna w Portalu Kandydata. Więcej informacji można znaleźć w zakładce Kandydaci na stronie PW.

Uwaga! Rejestracja na kierunek architektura zakończyła się 27 maja.

Swój nabór rozpoczęła również Politechnika Warszawska Filia w Płocku, szczegóły znajdują się na stronie internetowej uczelni.

Jednostką obsługującą zgłoszenia kandydatów jest Biuro ds. Przyjęć na Studia:
Gmach Główny, pokój 66
tel. 22-629-60-70