Rejestracja kandydatów na studia stacjonarne I stopnia rozpoczynające się w lutym 2016

Od 3 grudnia 2015 roku będą prowadzone zapisy kandydatów na studia rozpoczynające się w lutym 2016 na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych.

Dodatkowa rekrutacja na studia jest podzielona na dwa etapy.

Etap pierwszy odbędzie się w dniach 3–31 grudnia 2015 r. i wtedy zostaną przyjęci kandydaci z największą liczbą punktów, pod warunkiem, że posiadają wymagane minimum punktów.  Rekrutacja odbywa się na następujące kierunki studiów:

Kierunek Liczba miejsc Minimum punktów Dopłata za studia anglojęzyczne
Automatyka i Robotyka 30 170
Elektronika 60 130
Informatyka 60  170
Telekomunikacja 60 130
 Computer Science 30 120 2000zł/semestr
Telecommunications 30 120 2000zł/semestr

Sposób przeliczania punktów kwalifikacyjnych

Zainteresowani kandydaci powinni rejestrować w portalu rekrutacyjnym  PW na stronie www.zapisy.pw.edu.pl

Więcej informacji dotyczących rekrutacji znajduje się na stronie Wydziału EiTI.

Jeśli przed rejestracją chcesz bliżej poznać Wydział EiTI wejdź na elka4u.pw.edu.pl

W etapie drugim – o ile zostaną wolne miejsca po przeprowadzeniu etapu pierwszego – zgłoszenia kandydatów odbywać się będą w terminie 7–31 stycznia 2016 r. Spośród zgłoszonych kandydatów zostaną przyjęci ci z największą liczbą punktów, posiadający jednak wymagane minimum punktów.