Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych

Politechnika Warszawska zaprezentuje swoją ofertę edukacyjną w kilku miastach w Polsce podczas dedykowanych targów edukacyjnych dla uczniów i maturzystów szkół średnich.

Stoisko informacyjne PW w Gmachu Głównym

Stoisko Politechniki Warszawskiej będzie można odwiedzić podczas następujących wydarzeń:

• 10 marca 2016 roku, Piotrków Trybunalski - spotkanie w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego
  • 15 marca 2016 roku, Radom – XIII Ogólnopolskie Targi Szkół Wyższych
  • 17-18 marca 2016 roku, Szczecin - Dni Politechniki Warszawskiej w XIII Liceum Ogólnokształcącym
  • 17-18 marca 2016 roku, Lublin – Targi Edukacyjne
  • 17-18 marca 2016 roku, Łódź – XIX Łódzkie Targi Edukacyjne

Kandydaci na studia będą mogli zapoznać się z aktualnym wachlarzem kierunków, proponowanych przez wydziały Politechniki Warszawskiej oraz uzyskać materiały informacyjne o Uczelni i jej strukturach.

Kolejną inicjatywą informacyjną jest akcja "Dziewczyny na Politechniki", która odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2016 roku w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Natomiast w dniach 23-24 kwietnia zapraszamy na Dni Otwarte Politechniki Warszawskiej 2016 do Gmachu Głównego.