PW Junior - rekrutacja na rok akademicki 2016/2017

PW Junior to Politechnika Warszawska w wersji dla gimnazjalistów. Program PW Junior pomaga uczniom w bardziej świadomym poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Kim chcę zostać?”. Zapisy do piątej edycji programu już się rozpoczęły.

Młodzież biorąca udział w programie PW Junior podczas zajęć

fot. Facebook PW Junior

Wszystko odbywa się prawie tak, jak na prawdziwej uczelni. Pracownicy PW prowadzą regularne wykłady i ćwiczenia w pracowniach Uczelni. Uczestnik zajęć, w zależności od wieku, zostaje przydzielony do grupy, z którą uczestniczy w zajęciach przez cały rok. W przystępny i praktyczny sposób poznaje wiele zagadnień związanych z naukami ścisłymi oraz wydziały Politechniki Warszawskiej. PW Junior to ćwiczenia, wykłady, budowa robotów, udział w konkursach, zdobywanie umiejętności miękkich, MBA.

Dotychczasowe 4 edycje PW Junior pokazały niesamowitą kreatywność i aktywność młodzieży. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy zespołowej nasze dzieci w przyszłości stworzą wynalazki, które odniosą światowy sukces. PW Junior to jednak przede wszystkim dobra zabawa i nowe doświadczenia.
Więcej szczegółów na stronie internetowej programu: www.pwjunior.edu.pl.