IV Festiwal Nauki "Skołowany weekend"

Chemiczne Koło Naukowe "Flogiston", działające na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej, we współpracy z Wydziałem Matematyki i Nauk Informacyjnych PW i innymi jednostkami Uczelni organizują po raz czwarty festiwal naukowy, skierowany do uczniów warszawskich i podwarszawskich szkół.

Pokaz Chemicznego Koła Naukowego "Flogiston"

źr. ChKN Flogiston

"Skołowany weekend" odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2016 roku. Warsztaty dla uczniów przeprowadzone zostaną z podziałem na trzy poziomy edukacyjne:

• szkół podstawowych,
  • gimnazjów,
  • szkół średnich.

Odbędą się także wykłady ogólne dla wszystkich uczestników. Zapisy trwają do 21 kwietnia 2016 roku.

W przerwach pomiędzy warsztatami zaprezentują się również koła naukowe: Koło Naukowe Aerodynamiki Pojazdów, Studenckie Koło Naukowe Biomechaniki i Inżynierii Biomedycznej "BioMech", Koło Naukowe Katechetyków, Międzywydziałowe Koło Naukowe Biologów.

Szczegółowe informacje o zapisach oraz harmonogram warsztatów dostępne są na stronie internetowej "Skołowanego weekendu".

Plakat "Skołowanego weekendu"