Drzwi Otwarte za nami

W dniach 23-24 kwietnia 2016 odbyły się Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej. Kandydaci na studia w naszej Uczelni mogli zapoznać się z ofertą studiów poszczególnych wydziałów oraz poznać wszystkie szczegóły dotyczące rekrutacji. Organizatorem Drzwi Otwartych PW było Biuro ds. Przyjęć na Studia.

Drzwi Otwarte PW

Drzwi Otwarte PW 2016, fot. BPI

Gmach Główny na dwa dni wypełniły stoiska wszystkich wydziałów Politechniki Warszawskiej. Kandydaci na studia mogli rozwiać wszystkie swoje wątpliwości dotyczące studiów podczas rozmów ze studentami PW. Swoje drzwi otworzyły przed nimi także poszczególne wydziały.

Najważniejsze informacje na temat rekrutacji kandydatom na studia przekazał Kierownik Biura ds. Przyjęć na Studia dr inż. Zdzisław Mączeński.

Politechnika Warszawska przygotowała także specjalne narzędzie rekrutacyjne – Portal Kandydata – które ma ułatwić przyszłym studentom wybór kierunku studiów.

Zobacz fotogalerię z Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej 2016>>>