Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej 2017 – galeria zdjęć

Tysiące kandydatów na studia odwiedziło Politechnikę Warszawską podczas Drzwi Otwartych. 25 i 26 marca 2017 roku można było nie tylko poznać zasady rekrutacji, ale i spotkać studentów ze wszystkich wydziałów i odwiedzić budynki PW.

Duża Aula przez dwa dni była wypełniona kandydatami na studia, fot. BPI

Przez dwa dni Dużą Aulę, ale i cały Kampus Politechniki Warszawskiej opanowali kandydaci na studia. Na wszystkich wydziałach odbywały się spotkania z kandydatami, warsztaty prowadziły koła naukowe czy wydziałowe rady samorządu. Prezentację o zasadach przyjęć na studia dla wszystkich zainteresowanych przeprowadził Kierownik Biura ds. Przyjęć na Studia dr inż. Zdzisław Mączeński.

W sobotę, odbyły się także warsztaty naukowe dla dzieci i młodzieży zorganizowane przez Biuro ds. Promocji i Informacji we współpracy z firmą Chris. Młodzi pasjonaci nauki uczestniczyli w warsztatach z matematyki, fizyki i chemii, które poprowadzili studenci naszej Uczelni. Zajęcia z matematyki dotyczyły paradoksów w tej dziedzinie. Warsztaty z fizyki skupiały się na zjawiskach elektromagnetycznych. Z kolei zajęcia z chemii dotyczyły gęstości substancji, a ich uczestnicy mieli okazję wykonać z pomocą prowadzącego proste doświadczenia chemiczne.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia>>>