Drzwi Otwarte PW

23-24 kwietnia 2016

Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej, fot. KFF FOCUS

Politechnika Warszawska to uczelnia, która stwarza przestrzeń do rozwoju. Tutaj najśmielsze pomysły mają szansę realizacji. Uruchamiamy nowe kierunki, unowocześniamy laboratoria, współpracujemy z biznesem i ośrodkami zagranicznymi. Nasi absolwenci są pożądanymi specjalistami na rynku pracy.

Podczas Drzwi Otwartych zapoznasz się z naszą ofertą studiów, poznasz zasady rekrutacji i spotkasz studentów Politechniki Warszawskiej, którzy najlepiej opowiedzą o interesujących Cię kierunkach. Masz szansę również odwiedzić swój przyszły wydział i zobaczyć, gdzie będziesz studiować.

Drzwi Otwarte, które odbędą się w dniach 23 i 24 kwietnia (sobota i niedziela), w godzinach od 9.00 do 14.00.

W programie przewidziano:

• spotkanie informacyjne "Dlaczego warto studiować w Politechnice Warszawskiej i co zrobić aby stać się jej studentem?",
  • prezentację oferty dydaktycznej na stoiskach poszczególnych Wydziałów w Dużej Auli,
  • rozmowy i dyskusje z już studiującymi starszymi kolegami oraz nauczycielami akademickimi,
  • zwiedzanie laboratoriów naukowych i dydaktycznych poszczególnych Wydziałów.

Przyjdź i rozpocznij swoją przygodę z Politechniką Warszawską! Przekonaj się, że NAJLEPSZA UCZELNIA TECHNICZNA W POLSCE to miejsce dla Ciebie. Strona wydarzenia na Facebooku.

Program Drzwi Otwartych

Organizatorem wydarzenia jest Biuro ds. Przyjęć na Studia.