Executive Master of Business Administration Katalyst (EMBA Katalyst)

Organizator
Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz London Business School, HEC School of Management Paris, Norwegian School of Economics and Business Administration

02-008 Warszawa, ul. Koszykowa 79,
tel.: 48 (0) 22 234-70-89
fax: 48 (0) 22 234-70-16
e-mail: MBA@biznes.edu.pl

WWW
www.biznes.edu.pl
Kierownik

dr inż. Grażyna Rembielak

Charakterystyka

EMBA Katalyst to dwuletnie (720 godz.) międzynarodowe studia podyplomowe w języku angielskim realizowane w trybie weekendowym. Program studiów został zaprojektowany z myślą o potrzebach wyższej i średniej kadry menedżerskiej.

Program EMBA Katalyst jest wynikiem intensywnego, rocznego planowania i zawiązywania strategicznej współpracy między dwiema wysoko cenionymi i mogącymi poszczycić się dużym doświadczeniem szkołami biznesu – CEU Business School w Budapeszcie oraz Szkołą Biznesu Politechniki Warszawskiej w Warszawie.

Weekendowe zajęcia będą odbywały się co trzy tygodnie – jednocześnie w Warszawie i w Budapeszcie. Program będzie kładł nacisk na głęboką wiedzę, doświadczenie i kreatywną wyobraźnię kadry oraz studentów obydwu instytucji. Na nowatorskie podejście do nauczania, będące częścią programu EMBA Katalyst, składać się będą nowoczesny program, grupy studenckie łączące uczestników z obydwu szkół, specjalne holistyczne weekendy tematyczne oraz weekendy “super Katalyst”, podczas których obydwie grupy spotkają się w Warszawie lub w Budapeszcie.

W odpowiedzi na wyzwania stawiane przez wymagający świat biznesu, Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej przekształciła, niewystarczającą w dzisiejszych czasach, tradycyjną strukturę programów zarządzania i wprowadziła nowatorskie podejście TRZECH FILARÓW, które ma na celu kształtować liderów naszych czasów.

Wszystkie programy realizowane przez Szkołę Biznesu PW oparte są właśnie na trzech filarach - Wiedzy dla Biznesu, Biznesu w Działaniu oraz Rozwoju Potencjału Osobistego, które kształtują odpowiedzialnego, efektywnego i kompetentnego lidera, potrafiącego sprostać wyzwaniom nowoczesnego świata.

4 semestry
Zasady naboru
Złożenie wniosku o przyjęcie na studia EMBA odbywa się drogą elektroniczną – na stronie szkoły www.biznes.edu.pl.
Po wysłaniu wniosku za pomocą modułu ”Rekrutacja On-Line”, zapraszamy do Szkoły celem podpisania wypełnionego wniosku oraz dostarczenia kompletu niezbędnych dokumentów.
Dla aplikujących absolwentów studiów magisterskich wymagane jest udokumentowanie, co najmniej 3 lata doświadczeń zawodowych przed podjęciem studiów.
Dla aplikujących absolwentów studiów licencjackich wymagane jest udokumentowanie co najmniej 5 lat doświadczeń zawodowych przed podjęciem studiów.
Kolejnym etapem jest zaliczenie testu z języka angielskiego i pomyślne przejście rozmowy kwalifikacyjnej.
Termin zgłoszeń
do 1 października 2016
69 900 zł + 590 zł
Dodatkowe informacje

Program posiada europejską akredytację EPAS, klasę mistrzowską SEM Forum 2014, 4 pozycję w Europie Wschodniej w rankingu Eduniversal, a także uplasował się na 17 pozycji w Europie w rankingu TOP MBA 2013. Założycielami Szkoły są London Business School, HEC Paris oraz Norwegian School of Economics.