Warszawski Salon Maturzystów 2018

Warszawski Salon Maturzystów 2018, fot. BPI

Dziękujemy, że byliście z nami!

Po raz 12. tysiące kandydatów na studia odwiedziło mury PW, aby podczas Warszawskiego Salonu Maturzystów zapoznać się z najnowszą ofertą edukacyjną szkół wyższych.

Odwiedzający nas maturzyści mieli okazję nie tylko odwiedzić stoiska uczelni, ale także wysłuchać prezentacji o nich czy dowiedzieć się więcej na temat matur z poszczególnych przedmiotów.

Kandydatom na stoisku Politechniki Warszawskiej doradzali studenci z Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej, Koła Naukowego Druku 3D i Koła Naukowego Geodezji i Kartografii PW. Kandydaci mogli również porozmawiać z Prorektorem ds. Studenckich prof. Janusz Walo.

Zobacz galerię>>>

Osoby, które nie mogły uczestniczyć w warszawskich targach edukacyjnych, serdecznie zapraszamy na stoisko naszej uczelni podczas Salonów w Kielcach, Rzeszowie, Łodzi i Lublinie (pełna lista i szczegóły).

Salon Maturzystów organizowany przez Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości.