Warszawski Salon Maturzystów 2018

Zapraszamy na PW!

Zapraszamy na PW!

Już po raz 12. zapraszamy maturzystów, uczniów szkół średnich i wszystkich zainteresowanych do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej na Warszawski Salonu Maturzystów! Wstęp na wydarzenia jest darmowy.

W Dużej Auli Politechniki Warszawskiej (w godzinach od 9:00 do 15:00) swoją ofertę zaprezentuje ponad 50 uczelni z kraju i z zagranicy. Będzie również okazja do spotkania się z ekspertami z dziedzin: budowania swojej ścieżki kariery i studiowania za granicą.

Podczas Salonu będzie można odwiedzić stoisko Politechniki Warszawskiej, gdzie kandydaci na studia będą mogli zapoznać się z aktualnym wachlarzem kierunków, proponowanych przez wydziały PW oraz uzyskać materiały informacyjne o uczelni i jej strukturach.

Zapraszamy również na prezentacje naszej uczelni:

• 12 września, godz. 9:30-9:55, sala 134,
  • 13 września, godz. 9:30-9:55, sala 208.

Harmonogram wszystkich wydarzeń towarzyszących jest dostępny na stronie Salonu Maturzystów.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Stoisko naszej uczelni kandydaci będą mogli także odwiedzić w Kielcach, Rzeszowie, Łodzi i Lublinie (pełna lista i szczegóły).

Salon Maturzystów organizowany przez Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości.