Warszawski Salon Maturzystów 2017 za nami

Kandydaci odwiedzający stoisko PW podczas targów

Targi odwiedziły tysiące kandydatów na studia, fot. BPI

Dziękujemy za Waszą obecność!

Tysiące kandydatów na studia odwiedziły Politechnikę Warszawską podczas tegorocznego Salonu Maturzystów. W Dużej Auli swoją ofertę zaprezentowało blisko 70 uczelni z kraju i zagranicy. Organizatorem Salonu Maturzystów jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Warszawski Salon Maturzystów rozpoczął cykl spotkań z kandydatami na studia w całym kraju. Odwiedzający nas maturzyści mieli okazję nie tylko odwiedzić stoiska uczelni, ale i wziąć udział w konsultacjach z doradcami zawodowymi, wysłuchać prezentacji o uczelniach czy dowiedzieć się więcej na temat matur z poszczególnych przedmiotów.

Konsultacji na stoisku Politechniki Warszawskiej udzielali swoim młodszym koleżankom i kolegom studenci ze Stowarzyszenia Studentów GiK PW „GEOIDA” oraz kół naukowych: Druku 3D, MELprop, oraz Koła Naukowego Awioniki Melavio. Kandydatom doradzał także Prorektor ds. Studenckich prof. Janusz Walo.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia>>>

Ci, którzy nie mogli odwiedzić targów w Warszawie, będą mieli okazję spotkać reprezentantów naszej uczelni także podczas targów wyjazdowych: w Kielcach (12 września), Białymstoku (14 września), Lublinie (18-19 września), Rzeszowie (20-21 września) i Łodzi (25-26 września).

Wszystkie informacje dla kandydatów znajdują się na naszej stronie internetowej oraz na Portalu Kandydata.