Warszawski Salon Maturzystów 2017

Warszawski Salon Maturzystów w GG

Warszawski Salon Maturzystów to doskonała okazja, żeby poznać ofertę edukacyjną wielu uczelni, fot. BPI

Widzimy się 7 i 8 września!

Już jedenasty raz zapraszamy maturzystów do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej! Warszawski Salon Maturzystów w naszej uczelni rozpocznie cykl spotkań w całym kraju.

W Dużej Auli Politechniki Warszawskiej (w godzinach od 9.00 do 15.00) swoją ofertę zaprezentuje blisko 70 uczelni z kraju i z zagranicy. Zapraszamy także na spotkania dotyczące budowania swojej ścieżki kariery, studiami za granicą oraz na indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi. Podczas Salonu będzie można nie tylko odwiedzić stoisko Politechniki Warszawskiej, ale i zapoznać się z ofertą naszej uczelni i zasadami rekrutacji podczas prezentacji:

• 7 września, godz. 9.30-9.55, sala 208, II piętro
  • 8 września, godz. 10.40-11:05, sala 144, I piętro

Harmonogram wszystkich wydarzeń towarzyszących jest dostępny na stronie Salonu Maturzystów.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Stoisko Politechniki Warszawskiej będzie można znaleźć także w Kielcach, Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie i Łodzi. Sprawdźcie, gdzie i kiedy możecie nas spotkać.

Salon Maturzystów organizowany przez Perspektywy jest największą w kraju edukacyjną kampanią informacyjną, która dociera do uczniów klas maturalnych, przygotowujących się do egzaminu i rekrutacji na studia. Tu maturzyści podejmują decyzje dotyczące swojej przyszłości.

Zapraszamy na PW 7 i 8 września 2017!