Szkoła Młodego Chemika - zajęcia w laboratorium Wydziału Chemicznego PW

Fot. nadesłane

Kolejna edycja projektu Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej „KLATRAT” Szkoła Młodego Chemika rusza niebawem. Jeszcze tylko do 18 października 2018 r. można zapisywać się na warsztaty w laboratorium Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Na zajęcia zapraszamy uczniów warszawskich szkół, którzy mieli już styczność z chemią na lekcjach w szkole, czyli 7 i 8 klasy szkoły podstawowej, gimnazjalistów oraz licealistów.

W ramach projektu 56 uczniów, którzy najlepiej napiszą test kwalifikacyjny z podstaw chemii, weźmie udział w cyklu zajęć laboratoryjnych.

Zajęcia odbywać się będą w ciągu 5 dni weekendowych (soboty) po 5 godzin lekcyjnych każde (łącznie 25 godzin lekcyjnych) w dniach: 27 października, 3, 10, 17 listopada, 1 grudnia 2018 r.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez pracowników naukowych, doktorantów i absolwentów Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej projektu >>>

Jednocześnie informujemy, że trwają zapisy na zajęcia z programowania w językach: C++, Python, Java na Androida oraz Arduino w ramach projektu Fundacji Inceptio Young Programmer. Te zajęcia również przeznaczone są dla uczniów dwóch najstarszych klas szkoły podstawowej, gimnazjów oraz szkół średnich.

Zapraszamy na stronę Fundacji do zapoznania się z projektem >>>

Projekty są współfinansowane przez m.st. Warszawa