Salon Edukacyjny Perspektywy 2017 za nami

Nasze stoisko odwiedziły prawdziwe tłumy, fot. BPI

Tysiące maturzystów, koła naukowe, wykłady i nagrody – za nami dwa dni Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2017 w Pałacu Kultury i Nauki. Jak było? Zobacz galerię zdjęć.

10 i 11 marca 2017 roku minął nam na spotkaniach z maturzystami podczas Salonu Edukacyjnego Perspektywy. Na naszym stoisku, oprócz pracowników Biura ds. Promocji i Informacji i Biura ds. Przyjęć na Studia, o Politechnice Warszawskiej opowiadali także studenci z kół naukowych. Przedstawiciele Koła Naukowego Geodezji i Kartografii zaprezentowali drona, a studenci z Koła Naukowego Aparatury Biomedycznej mechaniczną protezę dłoni sterowaną sygnałami elektrycznymi pochodzącymi z aktywności mięśni. Nie lada atrakcje przygotowali też członkowie Koła Naukowego Energetyków. W PKiN pokazali model instalacji zasilanej panelem fotowoltaicznym i Komorę Wilsona służącą do detekcji promieniowania jonizującego.

O studiach na PW opowiadali kandydatom studenci Politechniki Warszawskiej, fot. BPI

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia>>>

W piątek, 10 marca, Monika Bukowska z Biura ds. Promocji i Informacji przedstawiła prezentację o Uczelni dla kandydatów na studia. W piątek odbyło się także rozdanie nagród Genius Universitatis 2017. W tegorocznym konkursie na kreatywną kampanię rekrutacyjną Politechnika Warszawska zdobyła dwie nagrody. Wygraliśmy konkurs na najlepszą kampanię rekrutacyjną przeprowadzoną w mediach społecznościowych oraz zdobyliśmy uznanie jury za rekrutacyjny serwis internetowy.

Nagrody Genius Universitatis 2017 dla PW, fot. BPI