Rekrutacja wystartowała!

Sprawdź naszą ofertę edukacyjną

Dołącz do grona studentów PW

Od 19 maja 2017 roku kandydaci mogą rejestrować się na wszystkie kierunki studiów I stopnia w Politechnice Warszawskiej. Wcześniej, bo 5 maja, otwarto zapisy dedykowane na Wydziale Architektury PW.

Zapisy na studia stacjonarne i niestacjonarne na kierunku Architektura, prowadzone przez Wydział Architektury PW, trwają jedynie do 23 maja 2017 roku. Wynika to z procedury dodatkowego egzaminu z rysunku, kwalifikującego na te studia.

Zapisy na pozostałe kierunki studiów w Politechnice Warszawskiej trwają do:

• 6 lipca 2017 roku na studia stacjonarne I stopnia w Warszawie,
  • 14 lipca 2017 roku na studia stacjonarne I stopnia w PW Filii w Płocku.

Modyfikacji wyboru opcji studiów będzie można dokonywać do ostatniego dnia zapisów dla zgłoszeń na studia w Warszawie i w Płocku.

Tym, którzy wciąż nie wiedzą jaki kierunek wybrać, polecamy skorzystać z Portal Kandydata. Na stronie można rozwiązać quiz, dzięki któremu na podstawie zainteresowań i przedmiotów zdawanych na maturze kandydat otrzymuje listę proponowanych dla niego kierunków studiów. Ponadto, narzędzie to pomoże obliczyć szacowaną liczbę punktów zdobytych podczas procedury rekrutacyjnej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej, w zakładce Kandydaci »