Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych

Stoisko Politechniki Warszawskiej na targach

Stoiska Politechniki Warszawskiej znajdziecie w 6 miastach, fot. BPI

Wrzesień to tradycyjnie już czas Salonu Maturzystów organizowanego przez Perspektywy. Udział w targach to świetna okazja, żeby poznać ofertę studiów uczelni z całego kraju. My szczególnie zapraszamy na stoiska Politechniki Warszawskiej.

Stoiska naszej uczelni będzie można znaleźć podczas targów w:

W tym roku spotykamy się z maturzystami podczas Salonu Maturzystów Perspektywy już po raz 11. Uczelnie będą prezentować się aż w 16 miastach akademickich. My szczególnie zapraszamy do Warszawy i odwiedzenia targów, których jesteśmy gospodarzami.

Salon Maturzystów Perspektywy to największe w kraju wydarzenie promujące oferty edukacyjne szkół wyższych. Jest to doskonała okazja, żeby zapoznać się z ofertą kierunków studiów, poznać szczegółowe zasady rekrutacji, a także odwiedzić uczelnię, na której chce się studiować.

Organizatorzy przygotowują także dodatkowe atrakcje, które czekają na odwiedzających Salony Maturzystów w całym kraju: spotkania warsztatowe, prezentacje efektywnych metod nauki i zwalczania maturalnego stresu oraz możliwość konsultacji z fachowymi doradcami kariery.

Udział w Salonie Maturzystów dla wszystkich odwiedzających jest darmowy.