PW kobiecymi oczami – akcja Dziewczyny na Politechniki

Zapraszamy na spotkanie „PW kobiecymi oczami”.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Tak samo jak w ubiegłym toku, również i w tym Drzwi Otwarte łączymy z akcją Dziewczyny na Politechniki. Z tej okazji organizujemy wyjątkowe spotkanie – „PW kobiecymi oczami”. Zapraszamy na wydarzenie, które odbędzie się 6 kwietnia 2019 r. o godz. 11.15.

Spotkanie „PW kobiecymi oczami” to okazja do rozmów o studiach i różnorodnych możliwościach rozwoju, jakie oferuje Politechnika Warszawska. To również szansa na spojrzenie na PW oczami naszych studentek i absolwentek, poznanie ich perspektywy na wybrane aspekty studiowania na uczelni technicznej, prześledzenie ich drogi do sukcesu, a także zbudowanie sieci kontaktów ze starszymi koleżankami. Na spotkanie serdecznie zapraszamy również panów. Obowiązują zapisy.

Formularz rejestracji >>>

Po zakończeniu spotkania zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów prezentowaną podczas Drzwi Otwartych w Gmachu Głównym oraz na politechnicznych wydziałach.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w grze terenowej „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW”.