Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2018

Zapraszamy do odwiedzania stoiska Politechniki Warszawskiej, fot. BPI

Zapraszamy 23 i 24 lutego do PKiN!

Podczas kolejnej edycji wydarzenia zorganizowanego dla maturzystów będzie można zapoznać się z aktualną ofertą kierunków, proponowanych przez wydziały Politechniki Warszawskiej oraz uzyskać materiały informacyjne o uczelni i jej strukturach. Zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki w dniach 23-24 lutego 2018 roku w godz. 9.00-16.00.

Na kandydatów czekać będą pracownicy i studenci PW, którzy udzielą informacji na temat rekrutacji oraz funkcjonowania Politechniki. Na stoisku PW o studiowaniu na naszej uczelni opowiedzą studenci z kół naukowych: KN Aparatury Biomedycznej (działającego przy Wydziale Mechatroniki), KN Inżynierii Chemicznej i Procesowej (z Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej) oraz KN Energetyków (działającego przy Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa).

W programie Salonu Edukacyjnego znalazły się liczne spotkania dotyczące egzaminów maturalnych z poszczególnych przedmiotów, studiów za granicą oraz sztuki skutecznej prezentacji.

Podczas wydarzenia odbędą się prezentacje warszawskich uczelni akademickich, w tym oczywiście Politechniki Warszawskiej. O naszej uczelni opowie Monika Bukowska z Biura ds. Promocji i Informacji PW. Spotkanie pt. „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy” odbędzie się 23 lutego 2018 roku o godz. 9.00 w sali Goethego.

Wstęp na XXIX Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2018 jest wolny. Więcej informacji o wydarzeniu na poświęconej mu stronie internetowej.

Zapraszamy do odwiedzania stoiska Politechniki Warszawskiej!

Politechnika Warszawska na targach edukacyjnych >>>